21 Maj

Relacja z akcji "Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama"

17 maja w Centrum Handlowo-Rozrywkowym GALAXY w Szczecinie odbyła się akcja "Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama" zorganizowana przez fundację "Szczęśliwe Macierzyństwo".

Podczas spotkania przyszłe mamy mogły wykonać bezpłatne badania USG i USG 4D oraz udzielane były konsultacje z zakresu przygotowania do porodu, zalet karmienia piersią, pielęgnacji niemowląt i małych dzieci, właściwej diety kobiety w ciąży i mamy karmiącej oraz powracania do formy po porodzie.

Stoisko Poradni Dobry Dietetyk cieszyło się dużym zainteresowaniem przyszłych rodziców oraz dzieci, które chętnie zasiadały do specjalnie dla nich przygotowanego stoliczka z kolorowankami. Udzielałyśmy porad w kwestii odpowiedniego żywienia kobiet w ciąży, karmiących oraz żywienia dzieci.

Niewątpliwą atrakcją tego dnia była możliwość wygrania cennych nagród. Poradnia Dobry Dietetyk ufundowała dwie nagrody w postaci Przewodnika Żywieniowego Przyszłej Mamy. Zwycięskim Paniom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do Poradni po odbiór nagrody.

Twój komentarz
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
Agata Jarnuszewska - ZnanyLekarz.pl