Opinie pacjentów

Trafiłam do Pani Agaty 26kg temu :-) Było to w kwietniu br. Oczywiście w dalszym ciągu się spotykamy.... Dzięki zmianie trybu żywienia nie tylko schudłam, ale przede wszystkim czuję się lepiej. POLECAM wizytę u Pani Agaty w 100%.

Anulka

Poznaj inną historię

Nigdy nie jest łatwo, ale warto!

Mimo wielu prób, nie mogłam sobie sama poradzić! Postanowiłam oddać się w ręce specjalisty.

czytaj więcej

Historia sukcesu Martynki

  • Martynka (9l.), Gryfice
  • -14 kg w 6 miesięcy
  • Kobieta
  • 24 marca, 2017

Z ogromną przyjemnością chciałam Wam przedstawić 9- letnią Martynkę

W moim gabinecie w Gryficach pojawiła się ze swoją fantastyczną mamą we wrześniu i od samego początku z ogromnym zaangażowaniem i determinacją podeszła do realizacji zaleceń dietetycznych, do tego stopnia, że ciężko ją namówić do jakiegokolwiek odstępstwa. Martyna zdrowo się odżywia i regularnie zażywa ruchu (spacery, jazda rowem itp.) 

Efekt? Masa ciała Martynki do grudnia była o 12,3 kg niższa niż na początku terapii, jak to wygląda najlepiej widać na zdjęciach w tej samej sukience :) Napisałam, że była ponieważ teraz jest to już - 14 kg!
Na jakiej diecie jest Martynka? Na diecie normokalorycznej, ponieważ w stosunku do dzieci nie stosuje się diet z deficytem kalorycznym.

Ze swojej strony pragnę serdecznie pogratulować Martynce oraz podziękować Mamie- bez Pani zaangażowania to nie byłoby możliwe!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
Agata Jarnuszewska - ZnanyLekarz.pl