Opinie pacjentów

Pani Agata bardzo mi pomogła w zrzuceniu kilku kilogramów z którymi ja walczyłam od dłuższego czasu w zasadzie bez rezultatów. Dieta przez nią opracowana jest przede wszystkim smaczna i nigdy nie sądziłam że na diecie odchudzającej można tak dobrze jeść. Polecam serdecznie Poradnię Pani Agaty Jarnuszewskiej.

Grażyna

Poznaj inną historię

Nigdy nie jest łatwo, ale warto!

Mimo wielu prób, nie mogłam sobie sama poradzić! Postanowiłam oddać się w ręce specjalisty.

czytaj więcej

Historia sukcesu Martynki

  • Martynka (9l.), Gryfice
  • -14 kg w 6 miesięcy
  • Kobieta
  • 24 marca, 2017

Z ogromną przyjemnością chciałam Wam przedstawić 9- letnią Martynkę

W moim gabinecie w Gryficach pojawiła się ze swoją fantastyczną mamą we wrześniu i od samego początku z ogromnym zaangażowaniem i determinacją podeszła do realizacji zaleceń dietetycznych, do tego stopnia, że ciężko ją namówić do jakiegokolwiek odstępstwa. Martyna zdrowo się odżywia i regularnie zażywa ruchu (spacery, jazda rowem itp.) 

Efekt? Masa ciała Martynki do grudnia była o 12,3 kg niższa niż na początku terapii, jak to wygląda najlepiej widać na zdjęciach w tej samej sukience :) Napisałam, że była ponieważ teraz jest to już - 14 kg!
Na jakiej diecie jest Martynka? Na diecie normokalorycznej, ponieważ w stosunku do dzieci nie stosuje się diet z deficytem kalorycznym.

Ze swojej strony pragnę serdecznie pogratulować Martynce oraz podziękować Mamie- bez Pani zaangażowania to nie byłoby możliwe!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
Agata Jarnuszewska - ZnanyLekarz.pl