Opinie pacjentów

Trafiłam do Pani Agaty 26kg temu :-) Było to w kwietniu br. Oczywiście w dalszym ciągu się spotykamy.... Dzięki zmianie trybu żywienia nie tylko schudłam, ale przede wszystkim czuję się lepiej. POLECAM wizytę u Pani Agaty w 100%.

Anulka

Poznaj inną historię

Historia sukcesu Martynki

Z ogromną przyjemnością chciałam Wam przedstawić 9- letnią Martynkę

czytaj więcej

Nigdy nie jest łatwo, ale warto!

  • Marzena
  • 10 kg w 6 miesięcy
  • Kobieta
  • 19 października, 2016

Mimo wielu prób, nie mogłam sobie sama poradzić! Postanowiłam oddać się w ręce specjalisty.

Powodem, dla którego postanowiłam skorzystać z pomocy dietetyka był fakt, że w stosunkowo krótkim czasie zgromadziłam ok. 10 kilogramowy nadbagaż. Mimo podejmowanych prób zrzucenia zbędnych kilogramów, wskaźnik wagi nawet nie drgnął. 
Doszłam do wniosku, że sama sobie nie poradzę i zaczęłam szukać pomocy… w internecie. Trafiłam do Dobrego Dietetyka. Wbrew moim obawom dość szybko i bezboleśnie udało mi się przestawić na dietetyczne posiłki, miałam natomiast problem by ograniczyć podjadanie i słodycze. Na szczęście mój jadłospis zawierał sporo owoców, owsianek, koktajli i przekąsek zbożowych… i udało się!  Jem regularnie posiłki, nie podjadam, udało mi się ograniczyć spożywanie słodyczy. Czy było warto? Oczywiście!!! 10 kilogramów zniknęło, mam lepsze samopoczucie, często słyszę komplementy, poprawiły się również moje wyniki.

Polecam!

POKAŻ
Agata Jarnuszewska - ZnanyLekarz.pl