Opinie pacjentów

Pani Agata bardzo mi pomogła w zrzuceniu kilku kilogramów z którymi ja walczyłam od dłuższego czasu w zasadzie bez rezultatów. Dieta przez nią opracowana jest przede wszystkim smaczna i nigdy nie sądziłam że na diecie odchudzającej można tak dobrze jeść. Polecam serdecznie Poradnię Pani Agaty Jarnuszewskiej.

Grażyna

Poznaj inną historię

Nigdy nie jest łatwo, ale warto!

Mimo wielu prób, nie mogłam sobie sama poradzić! Postanowiłam oddać się w ręce specjalisty.

czytaj więcej

Zmieniłam styl życia

  • Ania, Szczecin
  • 27 kg w 6 miesięcy
  • Kobieta
  • 23 lipca, 2014

Po urodzeniu drugiego synka wiosną 2012 roku ważyłam 92 kg i postanowiłam, że będę się odchudzać.

Terapię zaczęłam tradycyjnie: zmniejszyłam porcje swoich posiłków o połowę, nie jadłam kolacji i starałam się unikać mojej ukochanej czekolady. Rezultat była taki że schudłam 3 kg i później waga ani drgnęła! 
W akcie desperacji postanowiłam zasięgnąć rady dietetyka i tu szczęście się do mnie uśmiechnęło, bo okazało się że moja przyjaciółka właśnie otworzyła swoją poradnię w Szczecinie. Moje uczucia po pierwszej konsultacji były mieszane, ponieważ Agata oświadczyła mi że, nie będzie łatwo, że jem za mało i byle jak! Całe życie myślałam, że jem dobrze i dla tego mam nadwagę. Po kilku dniach moja nowa dieta była gotowa. Okazało się, że dieta nie musi być wyrzeczeniem i męczarnią, że można jeść smacznie, zdrowo i wcale nie trzeba głodować. Natomiast nie podobał mi się pomysł z bieganiem, na który Agata próbowała mnie nakłonić. Pomyślałam: mam biegać? Ja? Z dwójką małych dzieci? Kiedy znajdę czas? Potrzebowałam kilku dni by oswoić się z tematem i spróbowałam! Znalazł się czas i strój do biegania. W wakacje 2013 roku ważyłam już 65 kilogramów. Dziś nie ma takiej możliwości bym nie poszła biegać, to mój sposób na życie, na odreagowanie trudów dnia codziennego. Biegam codziennie i zdrowo się odżywiam! Wyglądam świetnie i rewelacyjnie się z tym czuję!

Komentarz dietetyka prowadzącego

Pani Agata Jarnuszewska z Poradni Dobry Dietetyk w Szczecinie

Ania osiągnęła ogromny sukces, dzięki swojej sile i determinacji. W ciągu pół roku schudła 27 kilogramów! Rzetelnie przestrzegała moich zaleceń, choć wiem że nie zawsze było jej z tym łatwo. Dodatkowo, motywująco działały na nią świetne wyniki terapii. Aniu, jestem z Ciebie bardzo dumna!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
Agata Jarnuszewska - ZnanyLekarz.pl