Opinie pacjentów

Od dłuższego czasu zmagałam się z nadprogramowymi kilogramami, na szczęście trafiłam pod opiekę fachowca i udało się! Bardzo dziękuję za pomoc :)

Julia

Poznaj inną historię

Nigdy nie jest łatwo, ale warto!

Mimo wielu prób, nie mogłam sobie sama poradzić! Postanowiłam oddać się w ręce specjalisty.

czytaj więcej

Zmieniłam styl życia

  • Ania, Szczecin
  • 27 kg w 6 miesięcy
  • Kobieta
  • 23 lipca, 2014

Po urodzeniu drugiego synka wiosną 2012 roku ważyłam 92 kg i postanowiłam, że będę się odchudzać.

Terapię zaczęłam tradycyjnie: zmniejszyłam porcje swoich posiłków o połowę, nie jadłam kolacji i starałam się unikać mojej ukochanej czekolady. Rezultat była taki że schudłam 3 kg i później waga ani drgnęła! 
W akcie desperacji postanowiłam zasięgnąć rady dietetyka i tu szczęście się do mnie uśmiechnęło, bo okazało się że moja przyjaciółka właśnie otworzyła swoją poradnię w Szczecinie. Moje uczucia po pierwszej konsultacji były mieszane, ponieważ Agata oświadczyła mi że, nie będzie łatwo, że jem za mało i byle jak! Całe życie myślałam, że jem dobrze i dla tego mam nadwagę. Po kilku dniach moja nowa dieta była gotowa. Okazało się, że dieta nie musi być wyrzeczeniem i męczarnią, że można jeść smacznie, zdrowo i wcale nie trzeba głodować. Natomiast nie podobał mi się pomysł z bieganiem, na który Agata próbowała mnie nakłonić. Pomyślałam: mam biegać? Ja? Z dwójką małych dzieci? Kiedy znajdę czas? Potrzebowałam kilku dni by oswoić się z tematem i spróbowałam! Znalazł się czas i strój do biegania. W wakacje 2013 roku ważyłam już 65 kilogramów. Dziś nie ma takiej możliwości bym nie poszła biegać, to mój sposób na życie, na odreagowanie trudów dnia codziennego. Biegam codziennie i zdrowo się odżywiam! Wyglądam świetnie i rewelacyjnie się z tym czuję!

Komentarz dietetyka prowadzącego

Pani Agata Jarnuszewska z Poradni Dobry Dietetyk w Szczecinie

Ania osiągnęła ogromny sukces, dzięki swojej sile i determinacji. W ciągu pół roku schudła 27 kilogramów! Rzetelnie przestrzegała moich zaleceń, choć wiem że nie zawsze było jej z tym łatwo. Dodatkowo, motywująco działały na nią świetne wyniki terapii. Aniu, jestem z Ciebie bardzo dumna!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
Agata Jarnuszewska - ZnanyLekarz.pl