Dlaczego warto?

Co wyróżnia moją poradnię?:

Moje usługi podlegają ścisłej kontroli jakości wyznaczonej przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk.
To oznacza, że otrzymują Państwo określony, sprawdzony i skuteczny standard usług. Poradnia ta należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk, która zrzesza najbardziej renomowane placówki. Przychodząc do mnie mają Państwo gwarancję wysokiej jakości usług.

 


 

Dopasowuję jadłospisy ściśle do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Szczegółowy wywiad żywieniowy pozwoli mi określić Państwa preferencje i potrzeby. Uważnie słucham swoich pacjentów i zawsze układam jadłospisy dostosowane do konkretnego przypadku. Nie lubisz gotować? Nie ma problemu- zaproponuję prostą dietę bazującą na zdrowych półproduktach. Jesteś często poza domem? Poradzimy sobie z tym- otrzymasz smaczne przepisy idealne na wynos. Uważam, że często szukamy wymówek by nie stosować diety, dlatego jestem też po to, żeby proponować kreatywne rozwiązania, z których będą Państwo zadowoleni.

 

Estetyczne i przydatne materiały.
Oprócz jadłospisu i szeregu zaleceń otrzymają Państwo ode mnie również przydatne materały wspomagające proces odchudzania, takie jak np. tabele kaloryczności popularnych produktów. Dzięki temu nawet po zakończeniu terapii będą mogli Państwo mieć wszystko pod kontrolą!

 

Współpracuję z lekarzami i dietetykami z sieci Dobry Dietetyk.
Jeśli masz problemy ze zdrowiem i jesteś już zrezygnowany- daj mi szansę. Konsultuję trudniejsze przypadki z lekarzami, żeby mieć pewność skuteczności dietoterapii, dlatego pacjenci mają pewność, że zrobię wiele, aby doprowadzić do efektywnego leczenia. Dzięki temu stale poszerzam swoją wiedzę i kompetencje. Sieć Dobry Dietetyk to platforma wymiany doświadczeń i cennych wskazówek między specjalistami z różnych dziedzin- nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

 

Konkurencyjne ceny.
Ponieważ moją misją jest poprawa zdrowia społeczeństwa poprzez dobre żywienie, moje ceny są rozsądne. Teraz niewielkim kosztem mogą Państwo polepszyć swoje samopoczucie i sylwetkę- chcę umożliwić wszystkim skorzystanie z moich usług. Pamiętaj, że płacisz jednorazowo za długofalową, gwarantowaną skuteczną dietoterapię.

 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
Agata Jarnuszewska - ZnanyLekarz.pl